Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Czy zerwany paznokieć odrasta?

Zobacz artykuły na temat:paznokciedłoniepierwsza pomocuraz
Co robić, gdy zerwiemy paznokieć? Kiedy dochodzi do zerwania paznokcia? Czy zerwanie paznokcia jest groźne? Czy zerwany paznokieć odrasta? Jak opatrywać taki uraz i kiedy trzeba udać się na ostry dyżur? Kiedy zerwanie paznokcia prowadzi do amputacji palca?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

HIT 2016! Perfekcyjne nailfie

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 2
dodano: 18:31 2014-04-29 przez: ~Kasiek (94.42.*.*)
Złamany paznokieć potworny ból, i to się cioagnie wiele miesięcy. Spadła mi kosmetyczka na nogę już półtora roku temu. Myslałam sobie, że to nic poważnego, zejdzie odrośnie i śladu nie będzie. Takie to liczenie na domowe sposoby skończyły się u mnie prawie (!) poważnymi powikłaniami, mogłam w ogóle stracić paznokieć u nogi. Na szczęście u mnie skończyło się dobrze, ale to tylko dlatego, że w ostatniej chwili poszłam do podologa (bylam w osteomed, Kraków) i specjalistycznie mi go opatrzono. Naprawdę nie warto lekceważyć, bo bez pomocy specjalisty można się doigrać.
dodano: 14:06 2013-03-12 przez: ~Jarek (31.182.*.*)
w czwartek ide na zerwania paznokcia a pracuje na budowie nie wiem jak to bedzie bede mogl pracowac czy raczej pare dni wolnego dostanie i jeszcze jak to bedzie sie goic dokladnie bo bede mial calego zrywanego u reki
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter